Ponuka aktivít

Mini kurz nordic walking

Praktická výuka nordic walkingu určená pre všetkých, ktorí majú záujem o základné informácie k nordic walking. Kurz je vhodný aj pre seniorov/ky, či pacientov/ky a osoby so zdravotným postihnutím. Dĺžka kurzu je 3 hod a cena kurzu je 30 €. Palice na nordic walking vám na kurze zapožičiame zdarma. Kurzy organizuje Slovenská asociácia nordic walking (SNWA) a v Považskej Bystrici ich vedie certifikovaný inštruktor Milan Rantúch. Minimálny počet prihlásených sú 2 osoby. Pre prihlásenie na tento kurz je potrebné vyplniť prihášku na tejto stránke.

Základný kurz nordic walking

Praktická výuka nordic walkingu plná dôležitých informácií je určená pre všetkých, ktorí majú záujem o nordic walking. Po tomto kurze budete schopní správne držať telo, zdravo kráčať a zacvičiť si s paličkami. Dĺžka kurzu je 5,5 hod a cena kurzu je 60 €. Palice na nordic walking vám na kurze zapožičiame zdarma. Kurzy organizuje Slovenská asociácia nordic walking (SNWA) a v Považskej Bystrici ich vedie certifikovaný inštruktor Milan Rantúch. Minimálny počet prihlásených sú 2 osoby. Od SNWA zároveň získate certifikát o absolvovaní kurzu. Pre prihlásenie na tento kurz je potrebné vyplniť prihlášku na tejto stránke.

Individuálny kurz nordic walking

Ak vám z nejakého dôvodu nevyhovujú naše plánované kurzy realizované prostredníctvom SNWA, tak je možné sa dohodnúť aj na individuálnom kurze. Získate tým náš čas, ktorý budeme venovať čisto len vám. Prejdeme si spolu základy, popracujeme na vašej technike a aj na odstránení vašich chýb. Miesto, čas a tempo plne prispôsobíme vašim požiadavkám. Dĺžka kurzu je v tomto prípade individuálna, ale spravidla sú to minimálne 2 hodiny. Cena začína od 20 € za každú hodinu. V prípade väčšieho počtu účastníkov bude cena stanovená individuálne. V prípade záujmu o individuálny kurz kontaktujte inštruktora.

Tréningy nordic walking

Tieto tréningy sú určené pre tých, ktorí už absolvovali minimálne Minikurz SNWA a majú zvládnuté základy techniky. Na tréningoch si môžete zdokonaliť svoju techniku pod dohľadom inštruktora. Tréningy nordic walking sú pravidelnou aktivitou, vhodnou pre tých, ktorí chcú nordic walking zaradiť do svojho pravidelného pohybového harmonogramu. Dĺžka tréningu je cca 2 hodiny a cena tréningu je 5 €. V prípade záujmu o tréning kontaktujte inštruktora.

Eventy a teambuildingy

Nordic walking sa perfektne hodí ako teambuildingová aktivita pre vašu firmu. Zabavíte sa pri zaujimavých skupinových cvičeniach, vyskúšate si viaceré súťaže s paličkami a ešte sa aj naučíte správne držať telo. Zapožičiame vám palice a v prípade záumu môžeme pripraviť aj výlet v okolí. Jednoducho sa plne prispôsobíme vašim ľudom a potrebám. V prípade záujmu o skupinové a firemné akcie kontaktujte inštruktora.